Malta Şövalyeleri Kimlerdir?

Malta Şövalyeleri, Malta’da eğitim almış ve edindikleri tecrübeleri başkaları ile paylaşmak isteyen kişilerdir. Şövalyeler bazen bir üniversite öğrencisi, bazen bir beyaz yakalı çalışan, bazense bir öğretmen olabilir. Gerçek mesleklerinden ziyade önemli olan ortak nokta, tüm şövalyelerin Malta’da eğitim almış olmaları, bu güzel Akdeniz adasında zaman geçirmiş ve tecrübeler biriktirmiş olmalarıdır. Dolayısıyla, Malta’da eğitim üzerine araştırma yapan kişiler için önemli bir bilgi kaynağıdırlar.

MaltaSovalyeleri.com aracılığı ile şövalyelerimize erişerek dilerseniz online dilerseniz de yüz yüze görüşebilir, Malta’ya ilişkin tüm sorularınızı bizzat sorabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?

MaltaSovalyeleri.com üzerinde bulunan şövalyeleri kendi kriterleriniz doğrultusunda aratabilir, arama sonuçlarına uygun olan şövalyelerin profillerini görüntüleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden “Yaşadığı Şehir” ve “Malta’da eğitim aldığı okul” bazlı filtreleme yapılabilmektedir.

Şehir filtresi, yaşadığınız şehirde bulunan şövalyeleri listeleyerek yüz yüze görüşme talebi göndermek için verimli bir filtredir. Okul filtresi ise araştırma yapmakta olduğunuz spesifik bir okul var ise, bu okula ilişkin detaylı bilgiyi direkt o okulda eğitim almış olan kişilerden edinmeniz açısından faydalı olmaktadır.

Görüşmek istediğiniz şövalyeler ile ister online olarak, isterseniz de şövalyenin merkezi bir konumda belirleyeceği bir kafede yüz yüze görüşebilirsiniz. Görüşme süreleri 30 dakika olup kafe buluşmalarında çay veya kahveleri biz ısmarlamaktayız.

Şövalyelerin irtibat bilgilerinin sizinle paylaşılması ve randevu organize edilmesi için görüşme ücreti ödemeniz gerekmektedir. Tarife ücretleri sitemizin ana sayfasında yayınlanmıştır. Bu ekranda “Satın Al” butonuna tıklayarak ödeme adımına geçebilirsiniz. İster kredi kartı isterseniz de havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz. Sistem sizi sonraki adımlar ile ilgili yönlendirecektir. Ödeme adımının onaylanması ile birlikte randevunuzun organizasyonu için ekip üyelerimiz size telefonla ulaşacak ve süreci koordine edecektir.

Görüşmeler Niçin Ücretli?

Şövalyelerimizin zamanına değer veriyoruz, bu sebeple gerçek anlamda Malta üzerine somut bir araştırma içerisinde olan kişilerin şövalyelerimiz ile iletişime geçmesi ve yapılacak görüşmenin her iki taraf adına faydalı olabilmesi amacıyla sembolik görüşme ücretleri talep ediyoruz.

Yapılan ödemeler, görüşme sonrasında her iki tarafın da onayı ile birlikte (kesintisiz ve komisyonsuz şekilde) şövalyelerimize aktarılmaktadır. Ayrıca, eğer şövalyemiz isterse ilgili görüşme ücreti, kar amacı gütmeyen eğitim odaklı bir Sivil Toplum Kuruluşu’na bağış olarak aktarılabilmektedir.

Görüşme ücreti ödeyen danışanlar, Malta’da eğitim almaya karar verdikleri taktirde ödedikleri görüşme ücreti destekçilerimiz tarafından iade edilmektedir. Dolayısıyla görüşmeler ücretsiz şekilde gerçekleştirilmiş olur.

MaltaSovalyeleri.com kar amacı gütmeyen bir sosyal girişimdir ve yapılan görüşmeler üzerinden kazanç sağlamamakta, her iki taraf adına ücretsiz olarak süreci organize etmektedir. MaltaSovalyeleri.com’un finans ihtiyacı ise girişimin destekçileri tarafından karşılanmaktadır.

Görüşme Ücretini Nasıl İade Alırım?

Görüşme yapmak için ödenen ücretin iade edilebilmesi için kişinin Malta’da eğitim almak adına girişim destekçisi olan MaltaVista aracılığıyla kayıt işlemini tamamlamış olması gerekmektedir. Kayıt işlemi sonrasında yapılan görüşmelerin ücretleri, kişinin kayıt olduğu program ücretinden düşülmek suretiyle indirim olarak kişiye yansıtılacaktır.

Nasıl Şövalye Olurum?

Şövalye olmak için buraya tıklayarak açılan formu doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz bilgilerin kontrolü sonrasında tarafınıza ulaşılarak gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Şövalye olmak için gerekli olan şartlar aşağıdaki gibidir:

  • Malta’daki herhangi bir okulda eğitim almış veya alıyor olmak.
  • 18 yaşından büyük olmak.
  • MaltaSovalyeleri.com tarafından başvuru sonrasında gönderilecek olan gizlilik ve kullanım şartnamelerini kabul etmek. (Para transfer işlemi gerçekleşeceği için yasal prosedür gereği şartname sunulması zorunludur.)

Not: Başvurusu kabul edilen tüm şövalyelerimiz, talep etmeleri halinde MaltaVista İş Ortağı Programı’na da katılabilirler. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Bu Girişimin Destekçileri Kimlerdir?

Malta Şövalyeleri sosyal girişimi, MaltaVista kurumunca desteklenmekte ve finanse edilmektedir.

Online Görüşme

19 TL
Satın Al

Çoklu Görüşme

59 TL
Satın Al